You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Učitavanje...

Ing. Rick van Heumen

Ing. Rick van Heumen

MRE Generalni Direkotr, EURASIAN Real Estate Investment Management D.O.O, Srbija (EREIM) CEO, The View of Rotterdam B.V, Holandija


Rik van Heumen je aktivan u oblasti nekretnina 40 godina sa velikim međunarodnim učešćem u projektima s irom Evrope, dugogodišnjim rezultatima u upravljanju i impresivnom međunarodnom mrežom – od Holandije, Belgije, Italije, Poljske, Ukrajine, Mađarske, do Balkana – Rumunije, Bugarske, a poslednjih godina njegov fokus je na Srbiji i Holandiji.
Njegove uloge u različitim segmentima poslovanja u okviru real estate sektora bile su ključne i dovele su do međunarodnog rasta kompanija i projekata kojima je upravljao, kao i integracije i širenja karakterističnih disciplina na tržištima nekretnina.
Rickovo iskustvo pokriva sve segmente vezane za nekretnine – arhitekturu i urbanizam, izgradnju, razvoj, finansijski inženjering, investicije i restrukturiranje.
Tokom svoje opsežne, multidisciplinarne i bogate karijere, Rick je takođe učestvovao u oblikovanju pravnih okvira i zajedničkih ulaganja (npr. ING RE, Schiphol Real RE) na nekoliko tržišta nekretnina, a zatim se pozicionirao kao profesionalac sa stručnošću koja pokriva čitav ciklus nekretnina.
Oblasti stručnosti u projektima nekretnina se odnose na mešovitu upotrebu / maloprodaju / kancelarijske objekte / stambene objekte/ ugostiteljstvo / logistiku / nauku.
Rick trenutno upravlja EREIM-om, prvom kompanijom za upravljanje alternativnim investicionim fondovima za nekretnine u Srbiji koja je dobila licencu Komisije za hartije od vrednosti Republike Srbije. Rickova misija je da primeni svoju ekspertizu i predstavi ovaj atraktivan i proveren model ulaganja u nekretnine na srpskom tržištu. Privatna i pravna lica sada mogu da se učlane u alternativni investicioni fond za nekretnine kojima upravlja EREIM, i tako učestvuju u vlasništvu nad nekretninama bez svog direktnog angažmana i omoguće atraktivan povrat investicije kroz redovne i stabilne pasivne prihode. Mogućnosti ulaganja uključuju razvoj komercijalnih i stambenih nekretnina, kupovinu zemljišta, kupovinu postojećih nekretnina i drugih vrsta imovine.
Rick je takođe zadužen za najsavremeniji projekat razvoja obale mešovite upotrebe u Holandiji, The View of Rotterdam B.V. Nudeći popularni koncept razvoja "gde se spajaju stanovanje, hospitality, maloprodaja i kancelarije", sa Eurostars hotelom od 5 zvezdica, delom Hotusa Group i The Porter House, urbanim vertikalnim remek-delom, ‘The View of Rotterdam’ će biti izuzetan dodatak gradu Roterdamu.
Pojedinosti događaja

Hibridni događaj

Saznaj više
Socijalne mreže